• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання

Завершена

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2025 08:54 - 26.07.2025 00:00
Відповідь надана

ТЗ

Номер: 35e2e58c2dec4926aed73d67adbadda2
Дата опублікування: 22.07.2025 08:49
Опис: Уважаемый заказчик, поз. 21 и 22 т.е. 3 знака не соответствует ДСТУ 4100:2021. Ваши № знаков соответствуют ПДД и ГОСТУ РФ. Согласно ДСТУ 4100:2021 - 3 знаков должны быть 1..5.2, 1.5.3. просим внести изменения в ТД.
Відповідь: Доброго дня! Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.
Дата відповіді: 22.07.2025 09:44