• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання

Оголошено тендер

1 000 000.00 UAH
Номер: bfb5297472824a3b94abbd26ccbc32e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-18-007951-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування: 18.07.2025 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 000 000.00 UAH