-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-010062-a
Торги не відбулися
2 165 680.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 21 656.80 UAH
мін. крок: 1% або 21 656.80 UAH
Період уточнення:
15.07.2025 16:32 - 27.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим