• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»

Оголошено тендер

2 598 816.00 UAH
Номер: 8a08d9cf60d04ec988b6ac8e6bf54cef
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-15-003722-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 598 816.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування: 15.07.2025 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 598 816.00 UAH