-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв) та послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-009801-a
Завершена
46 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 233.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 233.95 UAH
Період уточнення:
11.07.2025 15:57 - 16.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим