-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв) та послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Оголошено тендер
46 790.00
UAH
Номер:
a5753a1efe5a4acaa9cd4e697fe60761
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-11-011462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
46 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв) та послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.07.2025 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв)
Кількість
105 послуга
Період постачання
(не задано)
послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)
Кількість
28 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума46 790.00 UAH