-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків, Код ДК 021:2015 - 37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (37535200-9-Обладнання для ігрових майданчиків)
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-004033-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Період уточнення:
08.07.2025 12:05 - 14.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим