-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків, Код ДК 021:2015 - 37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (37535200-9-Обладнання для ігрових майданчиків)
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-004033-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
a5bfba17e35f4b60b8253da66ba9ab74
Внутрішній номер закупівлі:
25820119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-004033-a
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Виселок Веселе, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Москаленко Олена Олександрівна +380666302468 moskalenkoolena11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 12:05 - 14.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 12:05 - 17.07.2025 00:00
Аукціон:
з 17.07.2025 15:47
Період кваліфікації:
17.07.2025 00:00 - 18.07.2025 15:56
Період завантаження договору:
24.07.2025 00:00 - 03.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків, Код ДК 021:2015 - 37530000-2 – Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (37535200-9-Обладнання для ігрових майданчиків)