• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя

Торги не відбулися

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення: 07.07.2025 15:38 - 16.07.2025 00:00
Відповідь надана

Додаток 2 Технічні характеристики предмета закупівлі: Каструля 50л

Номер: b75c24abd4734baabc379941d148c2b1
Дата опублікування: 11.07.2025 21:06
Опис: Шановний замовнику! Додаток 2 Технічні характеристики предмета закупівлі: Каструля 50л Загальний опис: каструля висока з кришкою. Матеріал нержавіюча сталь, об'єм 50л., всі види плит, кришка - н/р сталь, розміри-не менше 400*400*150мм. Має бути не ушкодженим, рівним, без вм’ятин, не деформований та без сколів. Поясніть вашу вимогу за розмірами: Стандартні каструлі на 50л циліндричної форми виготовляються діаметром 400 мм, висотою 400 мм, товщина дна від 4 до 8 мм. Розмір 150мм – до чого належить?
Відповідь: Дякуємо за запитання, потенційний Учаснику. В Додаток 2 тендерної докуентації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 14.07.2025 08:32
Відповідь надана

п.2 Додаток 2 ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ - Документи якості

Номер: e849202562fd47d79585239ccbf9af21
Дата опублікування: 11.07.2025 19:56
Опис: Шановний замовнику! У пункті 2 Додатку 2 ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ Ви дозволяєте підтвердити показники якості різними документами: сертифікатом, декларацією, паспортом якості, висновком СЕС або іншим документом. Просимо уточнити цю вимогу та передбачити, що таки документи були видані саме виробником продукції або Державними службами, вповноважені на санітарно-епідемілогічну ескпертизу з питань безпечності або оцінки відповідності. Це потрібно для того, щоб можна було перевірити, що технічні та якісні характеристики відповідають дійсності. Це забезпечить прозорість, дозволить уникнути заміни продукції та підтвердить, що товар справді відповідає технічному завданню.
Відповідь: Дякуємо за запитання, потенційний Учаснику. Показники якості товару можна підвердити різними документами з наведеного переліку.
Дата відповіді: 14.07.2025 08:34
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 6fde6ecad64a42bba219a3e744aa645b
Дата опублікування: 10.07.2025 15:53
Опис: Добрий день! Просимо уточнити п. 106,107 відро металеве, вказана ТМ. Impire, і ці відра з кришкою, але в технічних характеристиках не зазначено кришки, а в інших ТМ, такий літраж 8 л та 14 л не існує, тобто є 7,10,15..., то яке відро потрібне?
Відповідь: Дякуємо за запитання, потенційний Учаснику. В Додаток 2 тендерної докуентації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 10.07.2025 17:04