-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-008830-a
Торги не відбулися
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
fa032e1f237e49f0b7068d3d951c32d6
Внутрішній номер закупівлі:
25812616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-008830-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198169
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бул. Т. ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гудзь Ліна 380989285923 linahudz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2025 15:38 - 16.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2025 15:38 - 19.07.2025 00:05
Аукціон:
21.07.2025 11:34 - 21.07.2025 11:57
Період кваліфікації:
21.07.2025 11:57 - 25.07.2025 14:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600 000.00 Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя