• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво системи опалення приміщень 10 Державної пожежно-рятувальної частини 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, за адресою: селище Рокитне, вул. Міцкевича, 46а

Завершена

2 157 940.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 579.40 UAH
Період уточнення: 03.07.2025 16:47 - 18.07.2025 00:00
Відповідь надана

Відомість ресурсів

Номер: 09e37f97e0d3440dbd4ae3d746471290
Дата опублікування: 11.07.2025 11:14
Опис: Згідно п.5.1 КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», при проведенні процедури закупівлі для розрахунку ціни пропозиції замовник надає відомість обсягів робіт та відомість ресурсів до неї. Для дотримання вимог Настанови просимо надати відомість ресурсів, яка не була включена у технічне завдання.
Відповідь: Ваше запитання розглянуто та відповідні зміни до тендерної документації будуть внесені 14.07.2025 (понеділок)
Дата відповіді: 11.07.2025 16:52
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 9900d02fbce74e15a6f3a679250c4eed
Дата опублікування: 04.07.2025 12:22
Опис: Відповідно до умов тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції повинен підтвердити спроможність збирання, перевезення та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в процесі будівництва, шляхом надання копії відповідної ліцензії виданої Міністерством екології та природних ресурсів України, у випадку залучення для цього сторонніх осіб на договірних чи інших засадах, надається копія відповідного договору з додавання копії вищезазначеної ліцензії. Так як це нове будівництво системи опалення приміщень в технічному завданні не передбачені роботи по збиранню, перевезенню та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в процесі будівництва. Вважаємо, що у такому підтвердженні не має необхідності, і надання копії ліцензії являється дискримінаційною вимогою. Просимо внести зміни в цій частині, шляхом виключення умови, інакше будемо оскаржувати дану вимогу в АМКУ.
Відповідь: У тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді: 04.07.2025 16:38