-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво системи опалення приміщень 10 Державної пожежно-рятувальної частини 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, за адресою: селище Рокитне, вул. Міцкевича, 46а
Оголошено тендер
2 157 940.00
UAH
Номер:
67ec9c116ad444c2b9f86523a5ef5006
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-03-013815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38791081
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Європейська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38791081
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Європейська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 157 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво системи опалення приміщень 10 Державної пожежно-рятувальної частини 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, за адресою: селище Рокитне, вул. Міцкевича, 46а
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
03.07.2025 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво системи опалення приміщень 10 Державної пожежно-рятувальної частини 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, за адресою: селище Рокитне, вул. Міцкевича, 46а
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 157 940.00 UAH