-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.)
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-006492-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2025 13:35 - 04.07.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги тендерної документації
Номер:
eb1fa7225c164b9cb2ae2c0175faba1b
Дата опублікування:
02.07.2025 10:10
Опис:
Доброго дня. Вами надана відповідь на вимогу "Відповідь: Зміни до кваліфікаційних критеріїв внесені. Копію договору просимо по наданню таких же послуг по коду ДК 90919200-4 Прибирання офісних приміщень". Проте відповідні зміни не внесені, вами лише повторно тендерну документацію підписано КЕП.
Просимо виправити невідповідність в цій частині
Відповідь:
Зміни внесено
Дата відповіді:
02.07.2025 15:58
Відповідь надана
Дискримінаційні умови
Номер:
44a0f3c8c0574372bfac9a9d9913e30d
Дата опублікування:
30.06.2025 18:46
Опис:
Шановний Замовнику! Вимога "Під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти виконаний договір за кодом - Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.) ДК 021:2015: 90919200-4 Прибирання офісних приміщень", а саме зазначення аналогічності з привязкою до адреси, до Вашої адреси означає, що вийти на тендер МОЖЕ ЛИШЕ ТОЙ, хто у вас обслуговував ці приміщення раніше і більше ніхто інший.
Просимо усунути дискримінацію та внести зміни в цій частині. В інакшому випадку будемо звертатись до Державної аудиторської служби з відповідним запитом про перевірки Вас на проведення тендеру під конкретних учасників.
Відповідь:
Зміни до кваліфікаційних критеріїв внесені. Копію договору просимо по наданню таких же послуг по коду ДК 90919200-4 Прибирання офісних приміщень
Дата відповіді:
01.07.2025 18:38