-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.)
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-006492-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
Номер:
b9913bfb61d346fcb281f4dbda455ae1
Внутрішній номер закупівлі:
25723897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-006492-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 13:35 - 04.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 13:35 - 07.07.2025 09:00
Аукціон:
08.07.2025 12:02 - 08.07.2025 12:25
Період кваліфікації:
08.07.2025 12:25 - 11.07.2025 13:59
Період завантаження договору:
17.07.2025 00:00 - 27.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі (прибирання) по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.)