-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-004957-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1022725.00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: червень 2025 року
Торги не відбулися
1 022 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
Період уточнення:
20.06.2025 11:51 - 02.07.2025 00:00
Відповідь надана
Додаток 2 - технічні характеристики
Номер:
dab26078dcda441ea491a4c3cb264980
Дата опублікування:
27.06.2025 18:46
Опис:
Відповідно до Додатку 2 до Оголошення (оновлена редакція від 27.06.2025) замовником вимагається надати гарантійний лист щодо придатності товару протягом 2 років від дати виготовлення. Однак, відповідно п.14.2. ДСТУ 8358:2015: Гарантійний строк зберігання брикетів або гранул - 1 рік від дати їхнього виготовлення. Вимога Замовника щодо надання гарантій, які не передбачені законодавством, суперечить вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі". Просимо внести зміни до документації, а саме Додатку 2 та встановити гарантійний строк в терміни, які передбачені чинним законодавством.
Відповідь:
У Додаток 2 до тендерної документації, зміни внесено.
Дата відповіді:
30.06.2025 12:12
Відповідь надана
технічні вимоги до предмету закупівлі
Номер:
f64b0dd5c5954be181b891b37923576b
Дата опублікування:
26.06.2025 19:16
Опис:
Відповідно до додатку 2 до Тендерної документації встановлено показник, який відсутній в ДСТУ 8358:2015, а саме: Температура шлакування золи. Вимагання надання відомостей та документів щодо вказаного показника, який не передбачений законодавством суперечить вимогам законодавства про публічні закупівлі. Пропонуємо внести зміни до документації та видалити зазначений в додатку №2 показник. В іншому випадку буде підстава для оскарження.
Відповідь:
Доброго дня. Дане питання вивчено та внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
27.06.2025 16:27