-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-004957-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1022725.00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: червень 2025 року
Торги не відбулися
1 022 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 533.05 UAH
Номер:
4f18980a049349da95f8298014973078
Внутрішній номер закупівлі:
25666491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-20-004957-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, м. Житомир
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Новрузова +380686757506 l.levkovskaya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 022 725.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2025 11:51 - 02.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2025 11:51 - 05.07.2025 00:00
Аукціон:
07.07.2025 11:26 - 07.07.2025 14:03
Період кваліфікації:
07.07.2025 14:03 - 18.07.2025 11:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴353 305.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
- Лот №2 ₴669 420.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)