-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-000798-c
лот №1 Електронний тахеометр в комплекті; лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2018 12:00 - 16.10.2018 16:59
Звернень немає. Звернення не може бути заданим