-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-000798-c
лот №1 Електронний тахеометр в комплекті; лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
Номер:
1f9bec4b09674d4db6db92c957448c74
Внутрішній номер закупівлі:
2565312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-09-000798-c
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коржик +380382720720 khmzakupki@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2018 12:00 - 16.10.2018 16:59
Період прийому пропозицій:
09.10.2018 12:00 - 26.10.2018 16:59
Аукціон:
29.10.2018 15:42 - 29.10.2018 16:03
Період кваліфікації:
29.10.2018 16:03 - 30.10.2018 12:19
Період завантаження договору:
29.10.2018 16:03 - 18.11.2018 16:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴160 000.00 Лот №1Електронний тахеометр в комплекті
- Лот №2 ₴130 000.00 Лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті