-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба, коліно труби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-006273-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
30 000.09
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2025 12:34 - 22.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим