-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба, коліно труби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-006273-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
30 000.09
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Номер:
a2511ebda2194d60b7bf715133fe56c5
Внутрішній номер закупівлі:
25625025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-006273-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дворецький Віктор Євгенійович 380363661421 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.06.2025 12:34 - 22.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2025 12:34 - 25.06.2025 13:00
Аукціон:
з 26.06.2025 13:28
Період кваліфікації:
25.06.2025 13:00 - 01.07.2025 16:36
Період завантаження договору:
07.07.2025 00:00 - 17.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.09 Труба, коліно труби в асортименті