-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-006431-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
121 475.79
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
Період уточнення:
16.06.2025 13:30 - 21.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим