-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-006431-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
121 475.79
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
Номер:
8a758b5b878844e8ab7337f33c485d0f
Внутрішній номер закупівлі:
25611653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-006431-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дворецький Віктор Євгенійович 380363661421 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 475.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 13:30 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 13:30 - 24.06.2025 14:00
Аукціон:
з 25.06.2025 14:35
Період кваліфікації:
24.06.2025 14:00 - 30.06.2025 13:24
Період завантаження договору:
06.07.2025 00:00 - 16.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 475.79 Шини в асортименті