-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-004778-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Торги не відбулися
222 683.82
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 391.23 UAH
мін. крок: 0.2% або 391.23 UAH
Період уточнення:
10.06.2025 11:56 - 15.06.2025 00:00
Відповідь надана
питання по очікуванній вартості
Номер:
7d7b104541ec451d9420e854a8581f3d
Дата опублікування:
11.06.2025 13:12
Опис:
Добрий день Шановний Замовник, очікувана вартість по 3 та 4 лоту занижена мінімум у 2,5 рази.
Просимо переглянути вартість для участі у закупівлі.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Замовником було здійснено аналіз ринкових цін з метою визначення очікуваної вартості закупівлі на основі примірної методики, затвердженої Наказом Мінекономіки України №275 від 18.02.2020 р. Закупівля за кодом ДК 021:2015 – 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней розміщена в електронній системі закупівель PROZORRO і перебуває на стадії подання пропозицій, що унеможливлює здійснення перегляду очікуваної вартості позицій у лотах. При цьому у разі відміни торгів з причини відсутності тендерних пропозицій, Замовник розгляне можливість коригування очікуваних цін.
Дата відповіді:
12.06.2025 14:45