• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Розрахунковий департамент ЛОТ 4 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства

Оголошено тендер

222 683.82 UAH
Номер: 6c1db330768b4c2b827e3b7d61c45b64
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-10-005866-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 222 683.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Розрахунковий департамент ЛОТ 4 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування: 10.06.2025 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума222 683.82 UAH