-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-008544-a
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок
Торги не відбулися
29 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
Період уточнення:
06.06.2025 14:48 - 11.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим