-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-008544-a
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок
Торги не відбулися
29 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
Номер:
b38c1ce832b348f381e36d74a206a582
Внутрішній номер закупівлі:
25534712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-008544-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Костюк +380966540178 buhosvitakostotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.06.2025 14:48 - 11.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2025 14:48 - 14.06.2025 00:00
Аукціон:
з 16.06.2025 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 000.00 Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів