-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери серії 12
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-008729-a
Торги не відбулися
94 580.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 945.80 UAH
мін. крок: 1% або 945.80 UAH
Період уточнення:
05.06.2025 14:34 - 13.06.2025 00:00
Відповідь надана
Монтаж
Номер:
f7a9758b705d47f3ba6c733d243b71b1
Дата опублікування:
12.06.2025 09:55
Опис:
Доброго дня.
Закупівля з монтажем?
Відповідь:
Доброго дня! Згідно Додатку 4 до ТД, так.
Дата відповіді:
12.06.2025 13:48