-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери серії 12
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-008729-a
Торги не відбулися
94 580.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 945.80 UAH
мін. крок: 1% або 945.80 UAH
Номер:
430376d4c10b43ed9f43423eeca500b4
Внутрішній номер закупівлі:
25520755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-05-008729-a
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дем′янова Наталія Анатоліївна 380444652444 demyanova@csz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 580.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2025 14:34 - 13.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2025 14:34 - 16.06.2025 00:00
Аукціон:
з 16.06.2025 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 580.00 Кондиціонери серії 12