-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі. Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-009818-a
Місце надання послуг: на території Львівської області за адресою Учасника. Кількість: Лот №1 - 2 217 послуг (згідно з Додатком 2) Лот №2 - 728 послуг (згідно з Додатком 2)
Торги не відбулися
839 661.06
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 698.77 UAH
мін. крок: 0.1% або 698.77 UAH
Період уточнення:
29.05.2025 15:48 - 03.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим