• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі. Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство

Місце надання послуг: на території Львівської області за адресою Учасника. Кількість: Лот №1 - 2 217 послуг (згідно з Додатком 2) Лот №2 - 728 послуг (згідно з Додатком 2)

Торги не відбулися

839 661.06 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 698.77 UAH
Номер: cca133a4e9344ce3ab9a303516cf4314
Внутрішній номер закупівлі: 25456187
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-29-009818-a   
Замовник: Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 839 661.06 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2025 15:48 - 03.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2025 15:48 - 06.06.2025 00:00
Аукціон: з 06.06.2025 12:36

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴699 906.90 Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
  • Лот №2 ₴139 754.16 Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство