-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт другої частини приміщень Протирадіаційного укриття №77171, розташованого за адресою: вул. Сергія Балаклицького, 15 (раніше вул. 23 Серпня, 15), м. Дергачі, Харківського району, Харківської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-28-001522-a
закупівля відбувається відповідно до потреби та на підставі Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами)
Завершена
3 293 865.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 938.66 UAH
мін. крок: 1% або 32 938.66 UAH
Період уточнення:
28.05.2025 09:49 - 10.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим