-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт другої частини приміщень Протирадіаційного укриття №77171, розташованого за адресою: вул. Сергія Балаклицького, 15 (раніше вул. 23 Серпня, 15), м. Дергачі, Харківського району, Харківської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-28-001522-a
закупівля відбувається відповідно до потреби та на підставі Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами)
Завершена
3 293 865.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 938.66 UAH
мін. крок: 1% або 32 938.66 UAH
Номер:
d1fdb8fb66de4c8fb48784bd1b27eaa9
Внутрішній номер закупівлі:
25433732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-28-001522-a
Замовник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Свистун +380636027769 svistun05121988@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 293 865.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2025 09:49 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2025 09:49 - 13.06.2025 00:00
Аукціон:
з 13.06.2025 15:45
Період кваліфікації:
13.06.2025 00:00 - 13.06.2025 11:04
Період завантаження договору:
19.06.2025 00:00 - 29.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 293 865.60 Капітальний ремонт другої частини приміщень Протирадіаційного укриття №77171, розташованого за адресою: вул. Сергія Балаклицького, 15 (раніше вул. 23 Серпня, 15), м. Дергачі, Харківського району, Харківської області