-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Тендер Prozorro UA-2025-05-27-010303-a
Торги не відбулися
246 563.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2025 15:37 - 01.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим