-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Тендер Prozorro UA-2025-05-27-010303-a
Торги не відбулися
246 563.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
1f6f55718bd14be481740e42cac6479b
Внутрішній номер закупівлі:
25427600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-27-010303-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
246 563.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2025 15:37 - 01.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2025 15:37 - 04.06.2025 00:00
Аукціон:
з 04.06.2025 12:28
Період кваліфікації:
04.06.2025 00:00 - 27.06.2025 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 563.76 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом