-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2025-05-27-008943-a
Завершена
2 492 628.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
Період уточнення:
27.05.2025 14:33 - 09.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим