• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області

Завершена

2 492 628.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
Номер: 14d2c4654ba94ddbbd37ec2213024d76
Внутрішній номер закупівлі: 25426791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-27-008943-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 492 628.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2025 14:33 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2025 14:33 - 12.06.2025 08:00
Аукціон: з 13.06.2025 15:20
Період кваліфікації: 12.06.2025 08:00 - 16.06.2025 11:52
Період завантаження договору: 22.06.2025 00:00 - 02.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 492 628.00 Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області