-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-203_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги з професійної атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю на ІІ рівень кваліфікації з візуального (VT), магнітного (MT), ультразвукового (UT), капілярного (PT) та вихрострумового (ЕT) методів контролю)
Тендер Prozorro UA-2025-05-26-001025-a
Завершена
276 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 765.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 765.00 UAH
Період уточнення:
26.05.2025 09:38 - 31.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим