-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю на ІІ рівень кваліфікації з візуального (VT), магнітного (MT), ультразвукового (UT), капілярного (PT) та вихрострумового (ЕT) методів контролю
Оголошено тендер
276 480.00
UAH
Номер:
ab9e7a46a60f4179a65e7ac4f963ac9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-26-001268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
276 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з професійної атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю на ІІ рівень кваліфікації з візуального (VT), магнітного (MT), ультразвукового (UT), капілярного (PT) та вихрострумового (ЕT) методів контролю
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
26.05.2025 09:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума276 480.00 UAH