-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Віктора Мерзленка, буд. 5, під’їзди 1, 2, 4, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-005401-a
Завершена
142 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 420.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2025 12:19 - 28.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим