-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Віктора Мерзленка, буд. 5, під’їзди 1, 2, 4, м. Дніпро
Оголошено тендер
142 000.00
UAH
Номер:
1ddcbe34f2024722b65c770db20c0820
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-23-006673-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Віктора Мерзленка, буд. 5, під’їзди 1, 2, 4, м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.05.2025 12:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума142 000.00 UAH