-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, під’їзди 1 та 3, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-004284-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2025 11:38 - 28.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим