-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, під’їзди 1 та 3, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-004284-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
2bb608d14ab54a5896589ac4670ab10e
Внутрішній номер закупівлі:
25393726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-23-004284-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2025 11:38 - 28.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2025 11:38 - 31.05.2025 01:00
Аукціон:
з 02.06.2025 13:09
Період кваліфікації:
31.05.2025 01:00 - 04.06.2025 15:09
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Повітрофлотська, буд. 4, під’їзди 1 та 3, м. Дніпро