• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))

Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).

Торги не відбулися

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
Період уточнення: 22.05.2025 11:47 - 31.05.2025 00:00
Відповідь надана

Лист (довідка) від виробника

Номер: 1905e1136b864e2088a77c2c9fd345a0
Дата опублікування: 26.05.2025 11:28
Опис: Шановний Замовнику! В документації присутня вимога надати "лист (довідку) компанії-виробника відеокамер, відеореєстраторів та програмного забезпечення, зазначеного у Розділі 6 цих Технічних вимог, яким підтверджується, що відеокамери, відеореєстратори та програмне забезпечення, які пропонуються Учасником у якості еквіваленту, відповідно до Технічних вимог, сумісні з існуючою інфраструктурою існуючої cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської обл." Дана вимога є дискримінаційною, адже ми не можемо гарантувати надання такого листа Виробником, а Виробник не зобов'язаний надавати лист що відеокамери, відеореєстратори та програмне забезпечення, які пропонуються Учасником у якості еквіваленту, відповідно до Технічних вимог, сумісні з існуючою інфраструктурою існуючої cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської обл." В разі відмови Виробником надати даний лист в нас не буде можливості взяти участь у закупівлі, тому дана вимога порушує принцим рівності учасників у закупівлі. Просимо видалити дану вимогу.
Відповідь: Шановний учаснику! Дякуємо за ваше звернення та інтерес до участі в процедурі закупівлі. Вимога щодо надання листа (довідки) від виробника відеокамер, відеореєстраторів та програмного забезпечення, що пропонуються Учасником як еквівалент, з підтвердженням їхньої сумісності з існуючою інфраструктурою cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих, не є дискримінаційною, а є обґрунтованою технічною необхідністю, зумовленою специфікою предмета закупівлі. Наголошуємо, що закупівля здійснюється для розширення вже наявної системи відеоспостереження та відеоаналітики, яка функціонує на основі визначеної хмарної інфраструктури. Встановлення обладнання, яке є технічно несумісним із наявним середовищем, може призвести до: - некоректної роботи системи в цілому, - втрати функціональності, яка вже реалізована в існуючій системі, - додаткових витрат на інтеграцію або адаптацію обладнання, що суперечить принципу ефективного використання бюджетних коштів. Надання відповідного листа (довідки) від виробника або його офіційного представника — це стандартна практика в галузі, що використовується саме для уникнення технічної несумісності, а також для підтвердження відповідності еквіваленту заявленим характеристикам. Учасник, що пропонує альтернативне (еквівалентне) обладнання, повинен довести, що воно забезпечить безперебійну взаємодію з чинною системою — і саме тому вимога є логічною та технічно вмотивованою. Звертаємо увагу, що дана вимога стосується лише тих випадків, коли учасник пропонує еквівалент, а не оригінально вказане обладнання. Таким чином, всі учасники мають рівні можливості — або надати оригінальне сумісне обладнання, або еквівалент із підтвердженням його сумісності. Отже, на підставі викладеного, вимога залишається без змін. З повагою,
Дата відповіді: 29.05.2025 11:11
Відповідь надана

Лист виробника

Номер: 2845c811e3524f8d9961bab3270cb85d
Дата опублікування: 26.05.2025 11:27
Опис: Шановний Замовнику! В документації присутня вимога надати "лист (довідку) компанії-виробника відеокамер, відеореєстраторів та програмного забезпечення, зазначеного у Розділі 6 цих Технічних вимог, яким підтверджується, що відеокамери, відеореєстратори та програмне забезпечення, які пропонуються Учасником у якості еквіваленту, відповідно до Технічних вимог, сумісні з існуючою інфраструктурою існуючої cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської обл." Дана вимога є дискримінаційною, адже ми не можемо гарантувати надання такого листа Виробником, а Виробник не зобов'язаний надавати лист що відеокамери, відеореєстратори та програмне забезпечення, які пропонуються Учасником у якості еквіваленту, відповідно до Технічних вимог, сумісні з існуючою інфраструктурою існуючої cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської обл." В разі відмови Виробником надати даний лист в нас не буде можливості взяти участь у закупівлі, тому дана вимога порушує принцим рівності учасників у закупівлі. Просимо видалити дану вимогу.
Відповідь: Шановний учаснику! Дякуємо за ваше звернення та інтерес до участі в процедурі закупівлі. Вимога щодо надання листа (довідки) від виробника відеокамер, відеореєстраторів та програмного забезпечення, що пропонуються Учасником як еквівалент, з підтвердженням їхньої сумісності з існуючою інфраструктурою cloud-платформи збору, обробки та накопичення відеоданих, не є дискримінаційною, а є обґрунтованою технічною необхідністю, зумовленою специфікою предмета закупівлі. Наголошуємо, що закупівля здійснюється для розширення вже наявної системи відеоспостереження та відеоаналітики, яка функціонує на основі визначеної хмарної інфраструктури. Встановлення обладнання, яке є технічно несумісним із наявним середовищем, може призвести до: - некоректної роботи системи в цілому, - втрати функціональності, яка вже реалізована в існуючій системі, - додаткових витрат на інтеграцію або адаптацію обладнання, що суперечить принципу ефективного використання бюджетних коштів. Надання відповідного листа (довідки) від виробника або його офіційного представника — це стандартна практика в галузі, що використовується саме для уникнення технічної несумісності, а також для підтвердження відповідності еквіваленту заявленим характеристикам. Учасник, що пропонує альтернативне (еквівалентне) обладнання, повинен довести, що воно забезпечить безперебійну взаємодію з чинною системою — і саме тому вимога є логічною та технічно вмотивованою. Звертаємо увагу, що дана вимога стосується лише тих випадків, коли учасник пропонує еквівалент, а не оригінально вказане обладнання. Таким чином, всі учасники мають рівні можливості — або надати оригінальне сумісне обладнання, або еквівалент із підтвердженням його сумісності. Отже, на підставі викладеного, вимога залишається без змін.
Дата відповіді: 29.05.2025 11:11