-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-005249-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
Номер:
0464e62f07374a93a33652a5ff5141f5
Внутрішній номер закупівлі:
25380262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-005249-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 11:47 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 11:47 - 03.06.2025 10:00
Аукціон:
з 04.06.2025 14:30
Період кваліфікації:
03.06.2025 10:00 - 05.06.2025 12:50
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴200 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)
- Лот №2 ₴400 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)