-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Тендер Prozorro UA-2018-10-19-000050-a
Торги не відбулися
13 759 337.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
Період уточнення:
19.10.2018 09:25 - 25.10.2018 10:30
Відповідь надана
Ст. 17 Закону
Номер:
3d4b1bc289034e45871c77363d540b10
Дата опублікування:
22.10.2018 15:33
Опис:
Додатком 1 до тендерної документації у табличці "Документи для підтвердження інформації про відсутність підстав для відмови учаснику в участі в процедурі закупівлі на підставі частини 1 та 2 статті 17 Закону" стовпчиком "Вимоги до інформації, яка повинна підтвердити відсутність підстави для відмови учаснику у участі в процедурі закупівлі" передбачено подання копій антикорупційної програми та наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи. Відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень.
Оскільки в нашому випадку відсутні підстави для застосування цього пункту (вартість закупівлі не дорівнює 20 млн грн.), просимо внести зміни до тендерної документації та привести її у відповідність із вимогами Закону України "Про публічні закупівлі", виключивши вимогу щодо подання копій антикорупційної програми та наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми з Додатку 1 до тендерної документації.
Відповідь:
Доброго дня. Причин для внесення змін в тендерну документацію не має, якщо пропозиція учасника не підпадає під дію закона. Тобто якщо вартість закупівлі учасника не перевищує даної суми, то учасник не зобовязаний надавати зазначені документи і даний пункт не буде підставою для відхилення пропозиції .
Дата відповіді:
23.10.2018 11:22
Відповідь надана
Забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
cf85e00e95a9456ba05be6cf33185068
Дата опублікування:
22.10.2018 15:22
Опис:
Пунктом 1 розділу 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" передбачено подання документу, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (оригінал банківської гарантії). Разом з тим, пунктом 2 цього ж розділу визначено, що забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. То чи потрібно його подавати?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за запитатання. Ні, забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.
Дата відповіді:
22.10.2018 15:29