-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Тендер Prozorro UA-2018-10-19-000050-a
Торги не відбулися
13 759 337.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
Номер:
883adaf910e442d9b31b0dea987c033e
Внутрішній номер закупівлі:
2536373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-19-000050-a
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513445200 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 759 337.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
68 796.69 UAH
Період уточнення:
19.10.2018 09:25 - 25.10.2018 10:30
Період прийому пропозицій:
19.10.2018 09:25 - 04.11.2018 09:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Кількість
1 штуки
Період постачання
15.11.2018 - 15.12.2020
Місце постачання
56541, Україна, Миколаївська область, с.Бузьке, вул. Отамана Григорєва, 243
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІВЕКО-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39295837
-
Контактна особа:
Костянтин Валентинович Крупенко +380989441282 iveko.bud@gmail.com
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. ХЕРСОНСЬКЕ ШОСЕ, будинок 96/1
Початкова пропозиція
13 071 370.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 071 370.15 UAH з ПДВ
Документи
14
Скарги
0