-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-05-21-002843-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2025 10:46 - 26.05.2025 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
387c1de934d041b9a6c4b8f3bfd7f8b1
Дата опублікування:
21.05.2025 22:11
Опис:
Вітаю. Шановний Замовнику, зазначений відповідність ТУ У 239-02226-074:2018 є інтелектуальною власністю постачальника "Х", інші Учасники-Постачальники не мають змогу підтвердити дану вимогу, тому дана вимога є дискримінацією.
Відповідь:
Примітки:
- у разі, якщо у даних технічних вимогах, чи в інших частинах тендерної документації йде посилання на конкретну марку чи фірму, виробника, патент, конструкцію або тип товару, що закуповується то вважається, що технічні вимоги містять вираз: «або еквівалент».
Дата відповіді:
22.05.2025 10:04