-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-05-21-002843-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
Номер:
25b3cbf28e8f4756b39cccc7c59510f4
Внутрішній номер закупівлі:
25363076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-21-002843-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359760
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Залізничне шосе, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайленко Інеса Анатоліївна 380442848648 kp_uzn_pr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2025 10:46 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2025 10:46 - 29.05.2025 00:00
Аукціон:
29.05.2025 12:32 - 29.05.2025 13:01
Період кваліфікації:
29.05.2025 13:01 - 05.06.2025 14:23
Період завантаження договору:
11.06.2025 00:00 - 21.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Абразивні вироби