-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід - береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-013970-a
Завершена
1 044 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2025 17:47 - 25.05.2025 00:00
Відповідь надана
усунення дискримінаційних умов
Номер:
606685e52efa4b0bbc8e39c39b229e30
Дата опублікування:
21.05.2025 18:44
Опис:
Замовник вимагає "9. Учасник повинен забезпечити поставку замовленого обсягу Товару в Комунальний заклад «Погребищенський ліцей №1» Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області та його філії власним транспортом Учасника відповідно до заявок, наданих Замовником.
Наявність власного обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для поставки (передачі), розвантаження та складування товару підтверджується відповідною довідкою Учасника, а саме:
№ з/п Обладнання та матеріально-технічна база Од. виміру Кількість Технічний стан
1.
…
На підтвердження інформації стосовно наявності власного обладнання й матеріально-технічної бази, зазначеної в довідці, учасник має надати документи/документ, на підтвердження права власності/володіння/користування тощо (свідоцтва про право власності, договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна, інвентаризаційні описи, оборотно-сальдова відомість (витяг) щодо такого майна) відповідним майном, чинні протягом всього строку постачання товару." З усього зазначеного вбачається , що Замовник вимагає наявності в учасників саме власного обладнання та матеріально-технічної бази. Незрозуміло чому саме Замовник вимагає наявності власного МТБ та обмежує таким чином учасників які використовують орендоване та/або залучене МТБ? Яка різниця Замовнику, чи володіє учасник безпосередньо МТБ? Вбачаємо в цьому порушення норм ЗУ та створення дискримінаційних умов , щодо потенційних учасників. Вимагаємо доповнити зазначену вимогу, тим що учасники можуть надати інформацію та документи на підтвердження наявності орендованого та/або залученого МТБ.
Відповідь:
Шановні учасники! У зв'язку з тим, що торги відбуваються вже втретє і наша школа зіткнулася з проблемою участі недобросовісних учасників, вашу вимогу задоволено не буде. В ході перевірок (внутрішньої і аудиту), було запропоновано посилити кваліфікаційні вимоги до учасників, з метою отримання більш потенційно підготовлених постачальників і уникнути афер, що зривають нам всі строки отримання даного товару.
Дата відповіді:
22.05.2025 14:42