-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід - береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-013970-a
Завершена
1 044 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
Номер:
278e1ab22f7242eb89d5a65ea22ee84e
Внутрішній номер закупівлі:
25359228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-013970-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Володимирівна Кіпко +380977299909 oporna1_buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 044 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 17:47 - 25.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 17:47 - 28.05.2025 00:00
Аукціон:
28.05.2025 12:12 - 28.05.2025 12:41
Період кваліфікації:
28.05.2025 12:41 - 13.06.2025 15:01
Період завантаження договору:
19.06.2025 00:00 - 29.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 044 000.00 код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід - береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)